Telekomunikacijų statyba

Telekomunikacijos: statyba ir rekonstrukcija

UAB “Komtela” pagrindinė funkcija – telekomunikacijos, jų statyba ir rekonstrukcija. Be šios paslaugas taip pat atliekame kabelių tiesimo, tranšėjų kasimo, projektavimo, skylių gręžimo, signalizacijų vedimo ir kitus darbus. Darbai atliekami pagal individualius užsakovo reikalavimus, remiantis ryšių infrastruktūros įrengimo taisyklėmis.

Magistralinių ir skirstomųjų tinklų statyba ir rekonstrukcija.

Telekomunikacijos kanalizacijos įrengimas.

Varinių kabelių tiesimas ir montavimas  (telefonijos, televizijos).

Šviesolaidinių kabelių tiesimas ir montavimas.

Keblių klojimas

Kabelių klojimas

Klojame visų silpnų srovių kabelius. Kabelius klojame kokybiškai, laikantis visų statybos taisyklių reikalavimų, atliekame kabelinių linijų ir konstrukcijų įrengimą:

  • Lauko tinkluose;
  • Patalpų viduje;
  • Atliekame kitus specializuotus darbus.

Lauko tinkluose kabeliai klojami kolektoriuose, telekomunikacijos kanalizacijoje, į gruntą kasant/užkasant rankiniu ir mechanizuotu būdu, įtraukiant į politilieninius vamzdžius.

Patalpų viduje įrengiame kopetėles kabeliams, klojame kabelius konstrukcijų kanalais, bei vamzdžiais, esant poreikiui įrengiame naujus kanalus.

Kiti kabelinių linijų klojimo darbai – kabeliai klojimi daugiabučiuose namuose, miesto arba rajono mąstu galime įrengti tinklo projektus, kiti projektai.

Tranšėjų kasimas

Tranšėjų kasimas

Atliekame tranšėjų kasimo darbus (kanalizacijai, vandentiekiui, dujotiekiui, elektros kabeliams). Tranšėjas kasame tiek rankiniu, tiek mechanizuotu būdu. Darbus galime atlikti mini ekskavatoriumi, rankiniu būdu, taip pat ir su stambiąja kasimo technika. Tranšėjas paruošiame įvairių komunikacijų klojimui, tiek su smėlio paklotais, tiek be jų. Tranšėjos gylis ir plotis gali būti įvairus, atsižvelgiant į reikalavimus ir užsakovo norus. Tranšėjas kasame ir atviru ir uždaru būdu – neardant žemės dangos, gręžiame su specialia įranga.

Atliekame vandentiekio, kanalizacijos, dujotiekio klojimo darbus, taip pat drenažo sistemų įrengimą.

Telekomunikacijų tinklų projektavimas

Telekomunikacijų tinklų projektavimas

UAB “Komtela” yra suteikta teisė atlikti statinio dalies projektavimą ir statinio statybą.

Statinių kategorijos: ypatingi statiniai. Statinių grupės: visos statinių grupės. Projektavimo darbų sritys: elektroninių ryšių (telekomunikacijos), apsauginės signalizacijos, gaisrinės signalizacijos, procesų valdymo ir automatizacijos. Statybos darbų sritys: statinio nuotolinio ryšio (telekomunikacijos) inžinerinių sistemų įrengimas, nuotolinio ryšio (telekomunikacijos) tinklų tiesimas, statinio apsauginei signalizacijos montavimas, gaisrinės saugos inžinerinių sistemų montavimas (gaisrinė signalizacija), procesų valdymo ir automatizavimo sistemų įrengimas.